40 urna operacija deklice z 8 rokami

Kategorije : Blogi zdravnikov in zdravnic, specialistov, magistrov.. — Objavil : admin november 6, 2007

Zanima me kako bi se lotili tega problema zdravniki v Sloveniji ?

Komentarji in mnenja dobrodošli.

Zgodba:

operacijapuncke.jpg

Ekipa 36 zdravnikov je 40 ur operiralo majceno 2 leti staro punčko z 8 rokami. Rodila se je v Indiji. Večina ljudi v vasi verjame, da je punčka reankirnacija boga Hindu.

Operacijo je prestala brez zapletov in sedaj ima 80 % možnosti za preživetje.
Odstranili so vse roke razen dveh kateri pripadajo vsem normalnim ljudem.

Punčko so starši skrivali 2 leti kajti hotel jo je kupiti vaški circus.
Ah ti cirkuški ljudje kdo bi jim zaupal =)

Še dobro, da se ni rodila v Ameriki, ker bi blo spet na tapeti, da so nas obiskali vesoljci =)

50972a95ac8c2dd42c5eba95651c6dc5

Sorodne objave:


1 Komentar »

452

Komentar avtor Aleš

november 7, 2007 @ 11:04 dopoldne

V Sloveniji se NE bi ukvarjali s takim problemom. Itak da ne…

A.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Napišite komentar

 


Powered by: Zdravstvena.info :::.::: Skupnost.eu ::.:: AvtoBlog.net :.: Najboljši verzi in vici :::.::: Unikaten blog ::.:: Zdravstveni iskalnik :.: Zgodbice.net ::.:: Zabava SamoZate.com :::.::: Antonio stradivari in violine :.:

Ideja zasnova in izvedba: 2008 & 2009 Zdravstvena.info

Vse podatke na straneh uporabite le kot vir splošnih informacij in niso nadomestilo za posvet z zdravnikom ali farmacevtom. V zvezi s svojim zdravstvenim stanjem oziroma boleznijo se obvezno obrnite na osebnega zdravnika ali farmacevta, ki sta edina poklicana za pravilno presojo in zdravstvene nasvete glede vaše bolezni oziroma vaših težav ter za izbiro in način jemanja zdravil. Vse dokumente, gradivo, objave in nasvete uporabljate na lastno odgovornost. Vsi prispevki so last avtorjev. Ne odgovarjamo za kakršnokoli vsebino ali škodo, ki bi pri tem nastala. Pisanje in objavljanje na lastno odgovornost. Zdravstvena.info in blog.zdravstvena.info ne prevzemata nikakršne odgovornosti za nastale situacije. Če smatrate, da karkoli ne spada na portal oz. se z kakšno datoteko ali stvarjo, ki se nahaja na portalu ne strinjate nam to pošljite na info@zdravstvena.info in bomo to stvar odstranili. Tagi: